«1...5556575859...76»

Felhasználó
10 éve
Gyakornokok_magyar_poszter.jpg

műfaj: Vígjáték

történet: Vannak emberek, akik bármit rá tudnak sózni embertársaikra. Nick (Owen Wilson) és Billy (Vince Vaughn) született kereskedők: bájosak, jó fejek, hazudósak: mindent eladnak… ám a cég, amelynek dolgoznak, csődbe megy, és ők elvesztik az állásukat. Kénytelenek új életet kezdeni, csak fogalmuk sincs, merre induljanak. Míg végül néhány szerencsétlen véletlen és még szerencsétlenebb próbálkozás után a Google gyakornokai lesznek. Nem ismerik ki magukat a digitális világban, azt sem tudják, mi az a posztolás és mit jelent az, hogy LOL. Húszévesekkel kell megküzdeniük az új állásért – de ők bármire hajlandóak, és majdnem mindenre képesek: a régi gárda nem adja meg magát.
ezt láttam,szerintem jó!:D
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
aki tudja az like-je már nagyon fontos lenne vagy osszátok meg.
https://www.facebook.com/pages/pc-%C3%A9s-fps-j%C3%A1t%C3%A9kok/279195602114473?ref=hl#_=_
ha like-litek nem jártok rosszul mert ez egy jó oldal amit én vezetek.

Felhasználó
10 éve
Vagyok november1-től!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
FONTOS!!!! EZ MINDENKIRE VONATKOZIK!!!!!!!!!



mivel a klán már jó pár hónapja inaktiv senki sincs fent sem a játékban sem itt a oldalon rajtam kivül a klánból. Igy nekem teljesen felesleges ezt a klánt vezetnem.Ha észre vettétek senki nem kapta meg a jutalom pontokat nem volt újitás sem se tagfelvétel se cw,semmi sincs már. Ezért lehet hogy itt hagyom a klánt.

Felhasználó
10 éve
Azért mert el vagyok tiltva nem kell elmenned 1 hét és aktív leszek!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
Halloween alkalmából pár jó horror filmet ki teszek ide valamint pár képet a filmből.Aki esetleg valamelyiket megnézi annak jó borzongást.
A filmeket a filmek részen megtalálod.


z_vilaghaboru_poszter.jpg

műfaj: akció,enyhe horror

történet: November 8-án, csütörtökön érkezik meg a Zombiháború magyar címet kapott, részben Magyarországon forgatott World War Z első előzetese – az Entertainment Tonight pedig tegnap közzétett egy kicsit több mint fél perces, igen ígéretes promó videót a trailerhez.
A film főszereplője Gerry Lane (Brad Pitt) riporter, aki az egész világon keresztülutazik versenyt futva az idővel, hogy megállítsa az embereket zombivá alakító járványt, amely a hadseregeket és a komplett kormányokat dönt meg, az egész emberiséget létét fenyegetésbe sodorva.

74e90f06d4e97d7e340db25a70ede2ac20130627z-vilaghaboru3.jpg
wwz-zombik.jpg



.....................................................................................................................................


28hettelkesobb.jpg

műfaj: horror

történet: Fél év telt el azóta, hogy egy vírus néptelen metropolisszá változtatta Londont. Lakóit gyilkos dühre sarkallta: a fertőzöttek egymást irtották ki. Az Egyesült Államok megszálló hadserege azóta helyreállította a rendet, szigorúan ellenőrzött és védett körzeteket hozott létre, és a kevés túlélő visszaköltözhet a városba. Közöttük van Don is a gyerekeivel. A kiskamaszok az eltűnt anyjuk után kutatnak a romok között, és meglepetésükre meg is találják. Az orvosok vizsgálni kezdik az asszonyt, hogyan maradhatott életben a fertőzött területen. Közben újra felüti fejét a járvány.


128669_1.jpg
2.jpg


.....................................................................................................................................




Borzongás Hajsza a metróban

8763_0.jpg


műfaj: horror

történet: Kate Franka Potente a londoni metró éjjeli járatán utazik, mikor furcsa dolgok történnek: a vonat hirtelen megáll, kialszanak a fények, majd egy férfi zseblámpával közelít felé. Mikor közelebb ér, a rémült nõ felismeri, ám ennek ellenére a zseblámpás alak erõszakoskodni kezd. Valaki, vagy valami hirtelen megragadja, s megöli a férfit, így Kate megmenekül a halál torkából. Az igazi megpróbáltatás viszont csak most kezdõdik. Kate és egy fiatal pár hamarosan kénytelen a sötét alagútba menekülni, nyomukban a megnevezhetetlen borzalommal.

figyelem a filmben durva jelenetek vannak mindenki csak saját felelősségre nézze meg!! +18


117264_galeria_borzongas_hajsza_a_metroban_06.jpg
creep1_www.kepfeltoltes.hu_.png
70776_galeria_creep_3.jpg


.....................................................................................................................................





kör 2

0328ring2kep13.jpg


műfaj:horror


történet: A történet fél évvel azután folytatódik, hogy Rachellel és kisfiával, Aidannel (David Dorfman) megmagyarázhatatlan és rettenetes események történtek Seattle-ben. Rachel mindent el akar felejteni, ezért Aidennel egy oregoni városkába, Astoriába költözik, és megpróbál új életet kezdeni. Rachel tervei azonban rögtön szertefoszlanak, mert egy helybéli bûntény színhelyén talált bizonyítékok - köztük egy titokzatos videokazetta - ijesztõen ismerõsnek tûnnek. Rachelnek rá kell döbbennie, hogy a gonosz Samara visszatért, és még elszántabban folytatja halálos bosszúhadjáratát.

ring2_d.jpg
RT63-Rmid.jpg
krag7.jpg
the-ring-2---the-ring-two-edit-1012133096-2.png



.........................................................................................................................................


sinister-trailer-570x350.jpg


műfaj: horror


történet: A filmben Ethan Hawke új házba költözik, ahol régen egy boldog család lakott, de kegyetlenül megölték őket. Hawke karaktere azt reméli, hogy új otthonában megszállja az ihlet és a világ legjobb krimijét fogja papírra vetni. A padláson rálel egy dobozra, amelyben régi felvételek találhatóak. A kíváncsiságtól hajtva lejátssza az első tekercset, megismeri a ház előző lakóit, majd jönnek a rémisztő pillanatok, ahol majd maga alá csinál félelmében.


sinister1.gif
tumblr_mnzgqnw1ad1r1n1b1o1_500.gif
sinister_mr_boogie-1.jpg
no-one-lives-sinister-cinema.jpg[/img]
sinister-still3.jpg
sinister-clare-foley.png
sinister5.jpg





..........................................................................................................................................
és ha már halloween akkor nem hiányozhat egy helloween-is filmse
ez nem nem durva.

Adsz vagy kapsz!


trick_r_treat_poszter.jpg


műfaj: horror



történet: Október 31-e, Halloween a boszorkányok és szellemek ünnepe. A felnőttek töklámpásokat faragnak, a gyerekek maskarába öltözve járják a házakat és azt mondogatják: Adsz vagy kapsz! A tulaj pedig, ha nem akarja, hogy rohadt paradicsommal dobálják meg a házát, édességgel kedveskedik nekik. Az ünnep alkalmából négy rémmese elevenedik meg. Az egyikből kiderül, hogy a középiskola igazgatója elvetemült sorozatgyilkos, a másik a Piroska és a farkas sajátos változata. A harmadik helyi legendát idéz, míg a negyedik az öregember bűnhődését mutatja be, amiért nem adott cukrot a Halloweenkor kopogtató gyerkőcöknek.


inarticle-b-7t7nfzmkzq.jpg
Trick%20'r%20Treat.jpg
sam.jpg

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
bocs viktor hogy nem vgyok aktív mostanában mert más játkokkal játszok :(
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
képzeld én is de azért hetente egyszer szoktam mimimum 10 percet játszani

Felhasználó
10 éve
ma játszottam
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
gratulálok!!!!!! Ezzel megnyerted a jackpotot.
«1...5556575859...76»